Stalinis šviestuvas | PAUKŠTĖ

Kruopščiai pagamintas rankų darbo, pastatomas stalinis šviestuvas | PAUKŠTĖ su LED lempute.

Natūralaus ąžuolo šviestuvas PAUKŠTĖ su dailia, jaukią ir šiltą šviesą skleidžiančia burbuline LED lempa.

Šviestuvas PAUKŠTĖ – minimalistinio, jaukaus dizaino, įkvėptas gamtos ir miško ramybės, ramios, švelnios, šiltos šviesos skleidėjas. Po miesto šurmulio, darbų grįžti į ramius, jaukius namus, kur tave pasitinka PAUKŠTĖ, gamtos dalelė Tavo namuos. Šviestuvas skleidžia, dalinasi miško, gamtos jaukumu, ramybe. Pagamintas iš lietuviško natūralaus ąžuolo, yra tvarus, tvirtas ir ilgaamžis.

Jei pasibaigia turimas kiekis, šį šviestuvą PAUKŠTĖ galima užsakyti, gamyba atliekama per 30 darbo dienų nuo pateikto bei apmokėto užsakymo.
Dizainerė Lina Laukė | Laukės fabrkėlis.

 

Produkto kodas: Šviestuvas PAUKŠTĖ Kategorija:

278.00 

Turime (galime užsakyti)

Aprašymas

PAUKŠTĖ | Pastatomas stalinis šviestuvas.
Šviestuvo išmatavimai 30 x 21 x 8 cm.
Medis ĄŽUOLAS.
Laido ilgis 2 metrai.

Šviestuvo laidas, jo ilgis, spalva bei jungiklis gamybos metu gali būti derinami, keičiami atsižvelgus į kūriamų namų interjerą, erdvę bei nuotaiką. Užsakymai priimami el. parduotuvėje arba labas@laukesfabrikelis.lt

Dizainerė Lina Laukė | Laukės fabrkėlis. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Jei šiuo metu prekyboje nėra šio šviestuvo jį galima užsakyti, gamyba atliekama per 30 darbo dienų nuo pateikto bei apmokėto užsakymo.

Natūralaus ąžuolo pastatomas stalinis šviestuvas PAUKŠTĖ su dailia, jaukią ir šiltą šviesą skleidžiančia burbuline LED lempa. Šviestuvas PAUKŠTĖ  – minimalistinio, jaukaus dizaino, įkvėptas gamtos ir miško ramybės, ramios, švelnios, šiltos šviesos skleidėjas. Po miesto šurmulio, darbų grįžti į ramius, jaukius namus, kur tave pasitinka PAUKŠTĖ, gamtos dalelė Tavo namuos. Šviestuvas skleidžia, dalinasi miško, gamtos jaukumu, ramybe. Pagamintas iš lietuviško ąžuolo, yra tvarus ir ilgaamžis.

Mano kūryboje paukštis yra laisvos sielos, kūrybiškumo ir įkvėpimo simbolis, sklandantis tarp žemės ir dangaus, švelniais, tvirtais sparnais glostantis žydrąjį dangų, giedantys paslaptingas giesmes. Gerovės, vaisingumo, gausos ir gyvybingumo nešėjas, kiek mistinė, paslaptinga gamtos būtybė. Kūryba kaip žaidimas. Žaidimas detale, medžiaga, linija ar forma. Dėmesys detalėms, atlikimo ir kūrybos procesams, medžiagų organiškumas, sintezė sukuria šiuolaikiškumo, subtilumo, lengvumo, žaismingumo pojūčius.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stalinis šviestuvas | PAUKŠTĖ”

Jums taip pat gali patikti…